NOVINKY

Vzpomínka na Ernouška

Erní se narodil v chs. Javapami u paní Škodové. Jednoho prázdninového dne jsme si Ernouška všimli v inzerci že pro něho hledají domov. . .

 

 

Není veterina jako veterina

tiger

Vzhledem k tomu že jsme v minulosti narazily na Dalmíky  s nemocemi prošli jsme mnoha veterinamy. A divily by jste se co takový doktor /NE/dokáže. . . .

Kontakt

Miroslav Běhunčík

ICQ: 148 702 981

lawahez@seznam.cz

 

Elegant Ernie Javapami 4.5.2006  -  31.5.2016+

Erní se narodil v chs. Javapami u paní Škodové . Jednoho prázdninového dne jsme si Ernouška všimli v inzerci že pro něho hledají domov . Byli jsme zrovna na dovolené na Konopáči u Pardubic a brzy ráno vyrážíme směr Turnov . Erní byl krásný pesan hodný a poslušný . Zvykl si na nás velice rychle . Měli jsme už pár puntíků ale Erník byl NEJ !  Nejkrásnější bylo jeho každodenní přivítání ..

Prožily jsme spolu mnoho krásných chvil , sice se bál kde jakého bouchnutí ale jinak super kamarád . Nespočet  zážitků  a jeho vytrvalost dělat bordel pokud ho dělali děti . Nezasloužil si takový konec ale než ho nechat trápit .... , ten kdo ho viděl ví o čem mluvím . Bez prášku ani krok a doba kdy pomáhali se začala zkracovat .

Před 10 narozeninami onemocněl . Krční páteř  a poté začal padat i na paciny. 31.5.2016 sice neradi a ze stálými výčitkami jsme Ernouška nechali uspat . Nezapomenu jak jsem ho donesl na operační stůl a začal na doktora potichoučku pomufávat . Říkám Ernoušku neboj....

Byl to nejlepší Dalmatin kterého jsme měli . Děkujeme rodině Škodových za svěření Ernouška do naší péče .

Máme tě Eroušku v naších srdcích . Nezapomeneme !!

         

                            

Více fotek v galerii .

Caesar Tečkovaný svět -  18.11.2003 - ? 2007+

 

Caesárek nám zemřel ve věku 4 let  . Kolem 3 roku nám zničehonic oslepl / JAGGY klinika / nám ho uzdravila  a chvíli na to / vyšetření JAGGY klinika / rakovina tlustého střeva . Po půl roce / vzhledem k jeho zdravotnímu stavu / jsme Caesárka nechali uspat .

                           

Denny - se dožil věku 12 let

 

Agility -  Agility -  Agility

Denny byl suprový závoďák

              

Max - můj první dalmatin

Pamatuji si že byl hrozně hodný a poslouchal na slovo . Když jsem si ho dovezl autobusem domů pozvracel mi celou postel .

No tak  s focením to v té době bylo zlé . Mobily to nikdo ještě neznal a jedinou fotku kterou mám  je focená z dálky . Trochu jsem ji zvětšil na úkor kvality .