NOVINKY

Vzpomínka na Ernouška

Erní se narodil v chs. Javapami u paní Škodové. Jednoho prázdninového dne jsme si Ernouška všimli v inzerci že pro něho hledají domov. . .

 

 

Není veterina jako veterina

tiger

Vzhledem k tomu že jsme v minulosti narazily na Dalmíky  s nemocemi prošli jsme mnoha veterinamy . A divily by jste se co takový doktor . . . .

Kontakt

Miroslav Běhunčík

ICQ: 148 702 981

lawahez@seznam.cz

 

Veterinární ambulance

 

       Vzhledem k tomu že jsme v minulosti narazily na Dalmíky  s nemocemi prošli jsme mnoha veterinamy . A divily by jste se co takový doktor nedoktor dokáže .  Z naším Dalmíkem jsme  si to na vlastní oči zažily . Nebudu zde vypisovat s čím vším jsme se setkali / každý máme svoje chyby / ale aby doktor neumě zavést například úplně primitivní věc jako je kanyla...Cézárek nám oslepl / utraťte ho /stačily antibiotika a jedno vyšetření a byl fit ...nebo bát se jako doktor dát pesanovi injekci /dalmík byl zvyklý jak jsme chodily  po doktorech/ málem jí dal mě , no aspoň bych nepokousal manželku .

        Naopak musím zde pochválit pana doktora Jiřího Beránka z Pardubic  / oční specialista / který má profesionální přístup . Nás osobně ohromil . Nesmím zapomenout na Jaggy kliniku v Brně . Pokud budu potřebovat pro svého puntíka speciální pomoc  pojedu zřejmě vždy tam .

         Máte i vy nepříjemnou zkušenost  z veterinární klinikou ?  Podělte se o ni s námi . Možná tak někomu do budoucna zachráníte život !

Napište nám a připojíme váš článek .

 

 

Vyhledávač veterinárních klinik . Vždy se hodí ...